Παράξενα
Βουδιστής μοναχός πήγε για δωρεά και έφυγε με κλεμμένο iPhone (vid)
Μάρτιος 20, 2017 19:41
Ελαφροχέρης ο βουδιστής μοναχός

Δύο βουδιστές μοναχοί μπήκαν σε κατάστημα σε επαρχία της Ταϊλάνδης για να ζητήσουν μία δωρεά από την ιδιοκτήτρια της επιχείρησης. Η συγκεκριμένη τακτική είναι αρκετά συνηθισμένη στη χώρα καθώς με αυτό τον τρόπο μαζεύονται χρήματα για θρησκευτικούς σκοπούς. Αυτό που δεν φανταζόταν η άτυχη γυναίκα ωστόσο ήταν πως οι μοναχοί θα ήταν και ελαφροχέρηδες αφού ο ένας από τους δύο άρπαξε ένα iPhone που βρισκόταν σε κοινή θέα και το έκρυψε κάτω από το ρούχο του.

Όπως μετέδωσε η Daily Mail, το δίδυμο των ανδρών υποκρίνονταν τους βουδιστές μοναχούς ώστε να κλέβουν χρήματα και αντικείμενα, όπως έμπαιναν σε μαγαζιά ζητώντας δωρεές από τους πολίτες.

Η σκηνή καταγράφηκε από το κλειστό κύκλωμα τηλεόρασης του μαγαζιού ενώ η ιδιοκτήτρια ανέφερε πως «το τηλέφωνο είναι απολύτως απαραίτητο για τη δουλειά μου καθώς εκεί κρατώ όλες τις επαφές με τους πελάτες μου». Όπως ανέφερε η ίδια δίνει αμοιβή κοντά στα 5.000 τάι μπατ (120 ευρώ) σε όποιον έχει κάποια πληροφορία για την ταυτότητα των δραστών.

Πηγή:newsbeast


Video
Σχόλια
Μέχρι 300 χαρακτήρες
*Όνομα *Email
*Πόλη Χώρα
*Γράψε ότι βλέπεις πιο κάτω
*Υποχρεωτικά Πεδία
ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Κατάφερε να πάρει δίπλωμα οδήγησης μετά από 25 χρόνια.. (Pics)
Μάρτιος 29, 2017 21:18
Σχολιάστε
Τα χαρακτηριστικά ενός σεξομανή
Μάρτιος 29, 2017 14:56
Σχολιάστε
20 ζώα με σύνδρομο Down που θα λατρέψεις! (Pic)
Μάρτιος 29, 2017 20:23
Σχολιάστε
Καταδικάστηκε για βιασμό την ώρα που έκανε σεξ!
Μάρτιος 29, 2017 19:57
Σχολιάστε
«Ο μεγαλύτερος οίκος ανοχής της Ευρώπης» χορηγός σε... γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου! (pics)
Μάρτιος 29, 2017 19:46
Σχολιάστε
Ήρθε το Dislike (pics)
Μάρτιος 29, 2017 17:11
Σχολιάστε
Health
ΚΡΙΤΙΚΗ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΩΝ
Η ταινία που θα σε κάνει να λατρέψεις την γυμναστική! (Pic-Vid)
Από τη στιγμή που γεννιέσαι και για ολόκληρη τη ζωή σου, η καθημερινότητά σου ...
Μάρτιος 28, 2017 15:05
CINEMA
Χριστούγεννα... όλο και κάποια πρεμιέρα παίζει!
CINEAGENDA: K Cineplex Nicosia (17/12-24/12)
Δεκέμβριος 22, 2015 17:20
100.000 αναγνώστες περιμένουν την αγγελία σας
ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Πατήστε εδώ για να καταχωρήσετε την αγγελία σας
Παράξενα
Κατάφερε να πάρει δίπλωμα οδήγησης μετά από 25 χρόνια.. (Pics)
29.03.2017 | 21:18
Κοινωνία
Τι ψάχνουν στην Λεμεσό (vid)
29.03.2017 | 21:00
Celebrities
Ντάνος-Κολιδά: Κρυφό ειδύλλιο για τα φαβορί του Survivor
29.03.2017 | 20:59
Παράξενα
20 ζώα με σύνδρομο Down που θα λατρέψεις! (Pic)
29.03.2017 | 20:23
Κοινωνία
Ενδιαφέρον για την αποκρατικοποίηση της Cyta, εκφράζει η EBRD
29.03.2017 | 20:03
Η ανακοίνωση του σταθμού
Σταματάει προσωρινά το «Survivor»
29.03.2017 | 09:30
Ο ποδοσφαιριστής της Ομόνοιας ξεκαθάρισε το τοπίο
Η νέα ανακοίνωση του «διαρροέα» του «Survivor»
29.03.2017 | 11:56
Αντζελίνα Τζολί τέλος
Αυτή είναι η νέα Λάρα Κροφτ
29.03.2017 | 08:32
Καταβεβλημένος ο ηθοποιός
''Άνιση η μάχη'' που δίνει ο Στάθης Ψάλτης
29.03.2017 | 09:09
Τι αποκάλυψε η Σόφη Πασχάλη
Τελικά κάνουν σεξ στο Survivor; (Vid)
29.03.2017 | 19:17
Εκτός εαυτού ο «τρελός Κύπριος»
29.03.2017 | 12:29
Ντάνος-Κολιδά: Κρυφό ειδύλλιο για τα φαβορί του Survivor
29.03.2017 | 20:59
Τελικά κάνουν σεξ στο Survivor; (Vid)
29.03.2017 | 19:17
Κατάφερε να πάρει δίπλωμα οδήγησης μετά από 25 χρόνια.. (Pics)
29.03.2017 | 21:18
Τα χαρακτηριστικά ενός σεξομανή
29.03.2017 | 14:56
20 ζώα με σύνδρομο Down που θα λατρέψεις! (Pic)
29.03.2017 | 20:23
Νέα Lifestyle Απόψεις Celebrities Παράξενα 24News TV