Celebrities
Χούτος σε Παπαδοπούλου: «Σταμάτα να είσαι γκρινιάρα» (vid)
Μάρτιος 20, 2017 16:24

Ακατάπαυστη γκρίνια καταλογίζουν στην συμπαίκτρια τους στους «Διασήμους» ο Κώστας Κοκκινάκης, ο Λάμπρος Χούτος και η Σόφη Πασχάλη.

«Γκρινιάζει η Ειρήνη συνέχεια ότι πονάει εδώ, πονάει εκεί, και δίνει το 100%, είναι από τις πιο γρήγορες παίκτριες. Αυτό δεν είναι λογικό να συμβαίνει. Ή πονάς, είσαι τραυματίας και δεν μπορείς να τρέξεις, ή πονάς και είναι στο μυαλό σου, βασικά όλοι πονάμε . Όσοι έχουν περάσει από τον αθλητισμό ξέρουν ότι δεν υπάρχει προπόνηση που να πηγαίνεις και να είσαι κανονικός, πάντα πονάς, στο χέρι, στο πόδι, παντού, αλλά αυτά πρέπει να μάθεις να τα ξεπερνάς γιατί μπορεί να γίνουν αδυναμίες» ανέφερε ο Κώστας Κοκκινάκης, ενώ μόλις είχαμε δει τον Λάμπρο Χούτο να προσπαθεί να δώσει στην Ειρήνη Παπαδοπούλου να καταλάβει πως η γκρίνια δεν φέρνει τα επιθυμητά αποτελέσματα.

Η Ειρήνη Παπαδοπούλου ωστόσο, έκανε σαφές από ποια οπτική γωνία βλέπει τα πράγματα, ρίχνοντας τα βέλη της στην Λάουρα!«Δεν έχω βρεθεί ποτέ στη θέση να μου έχει πει ο γιατρός ότι μπορώ να αγωνιστώ κι εγώ από μόνη μου να επιλέγω να μην αγωνίζομαι ώστε να φέρω σε δύσκολη θέση την ομάδα μου, να αναγκαστεί να πάρει κάποιο πέναλτι. Άρα δεν μπορώ να ξέρω αν κι εμένα θα με αγκάλιαζαν εξίσου το ίδιο με τη Λάουρα» είπε η τραγουδίστρια…

Πηγή: must


Video
Σχόλια
Μέχρι 300 χαρακτήρες
*Όνομα *Email
*Πόλη Χώρα
*Γράψε ότι βλέπεις πιο κάτω
*Υποχρεωτικά Πεδία
CELEBRITIES ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
«Αριστοτέλους, δεν είπες συγχαρητήρια»
Μάιος 25, 2017 21:00
Σχολιάστε
Όλοι οι καλλιτέχνες που θα ανέβουν στη σκηνή του MTN Madwalk
Μάιος 25, 2017 20:23
Σχολιάστε
Κύπρια ηθοποιός: «Τα είχα και εγώ με τον Βασάλο»
Μάιος 25, 2017 19:00
Σχολιάστε
Survivor: Αυτός είναι ο καλύτερος και ο χειρότερος παίκτης μέχρι σήμερα
Μάιος 25, 2017 17:00
Σχολιάστε   Video
Ηχηρή απουσία του ΑΠΟΕΛ στο γάμο Εφραίμ-Αριστοτέλους
Μάιος 25, 2017 15:51
Σχολιάστε
Την Κυριακή, αλλάζουν τα πάντα το Survivor-Η ανακοίνωση που θα ανατρέψει όλα τα δεδομένα!
Μάιος 25, 2017 15:25
Σχολιάστε
Health
ΚΡΙΤΙΚΗ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΩΝ
Αυτό είναι το καλοκαιρινό φρούτο που ενισχύει τη σεξουαλική ζωή
Πρόκειται για ένα από τα πιο γνωστά και πιο αγαπημένα φρούτα του καλοκαιριού και ...
Μάιος 17, 2017 13:47
CINEMA
Χριστούγεννα... όλο και κάποια πρεμιέρα παίζει!
CINEAGENDA: K Cineplex Nicosia (17/12-24/12)
Δεκέμβριος 22, 2015 17:20
Κοινωνία
Συνελήφθη ο «οδηγός του Εναέριου»
25.05.2017 | 21:54
Κοινωνία
Παρελθόν ο Κρίστιανσεν από τον ΑΠΟΕΛ
25.05.2017 | 21:29
Κόσμος
Ο «καμικάζι» του Μάντσεστερ είχε περάσει από την Κωνσταντινούπολη
25.05.2017 | 21:19
Κοινωνία
Ειρηνική εκδήλωση για τη Μαρίε-Ελένη (pics)
25.05.2017 | 21:15
Celebrities
«Αριστοτέλους, δεν είπες συγχαρητήρια»
25.05.2017 | 21:00
Ο Θεμιστοκλέους ξαναχτύπησε
«Χώσιμο» με χαρακτηρισμούς προς Αβέρωφ: «Σαν δεν ντρέπεσαι!»
25.05.2017 | 12:41
Προκαλεί Αντιδράσεις
Η 18χρονη που βγάζει στο σφυρί την παρθενιά της (pics)
25.05.2017 | 08:35
Τι δήλωσε η παρουσιάστρια
Ηχηρή απουσία του ΑΠΟΕΛ στο γάμο Εφραίμ-Αριστοτέλους
25.05.2017 | 15:51
Έχουμε φαντασία
Δείτε τι φόρτωσε Κύπριος στο αυτοκίνητο του
25.05.2017 | 10:20
Πάσχει από σπάνια ασθένεια
Ο νάνος πορνοστάρ που κάνει θραύση στην Ιαπωνία (pics)
25.05.2017 | 13:16
«Αριστοτέλους, δεν είπες συγχαρητήρια»
25.05.2017 | 21:00
Όλοι οι καλλιτέχνες που θα ανέβουν στη σκηνή του MTN Madwalk
25.05.2017 | 20:23
Κύπρια ηθοποιός: «Τα είχα και εγώ με τον Βασάλο»
25.05.2017 | 19:00
Σκύλος μπουκάρει σε δελτίο ειδήσεων (vid.)
25.05.2017 | 20:38
Ο νάνος πορνοστάρ που κάνει θραύση στην Ιαπωνία (pics)
25.05.2017 | 13:16
Τι τον ταΐζεις τον Τραμπ;