Έχετε άποψη; Στείλτε μας το άρθρο σας!
ΑΡΧΙΚΗ ΝΕΑ LIFESTYLE ΑΠΟΨΕΙΣ CELEBRITIES ΠΑΡΑΞΕΝΑ 24NEWS TV
Κοινωνία
12χρονο κορίτσι έφυγε ξαφνικά απ ‘τη ζωή (upd)
Μάιος 18, 2013 11:43
Δεν έχουν εξακριβωθεί τα αίτια του χαμού της.

UPD 21:10

Το άτυχο κορίτσι είχε επισκευτεί την Τρίτη ιδιωτικό γιατρό όπου εκεί διαγνώστηκε με φαρυγγίτιδα , της δόθηκε η απαραίτητη φαρμακευτική αγωγή και επέστρεψε σπίτι της.

Τα συμπτώματα της αρρώστιας δεν περιορίστηκαν με την αγωγή, απεναντίας επιδεινώθηκαν με  συμπτώματα αδιαθεσίας και τον πυρετό της χθες βράδυ Παρασκευής να φτάνει τους σαράντα βαθμούς, έτσι ο πατέρας της την μετέφερε στις έντεκα παρά είκοσι στις πρώτες βοήθειες.

Η μικρή έχασε τις αισθήσεις όντος του νοσοκομείου και πριν προλάβουν οι γιατροί να την εξετάσουν ,τότε μεταφέρθηκε στην μονάδα εντατικής θεραπείας και κλήθηκαν εξειδικευμένοι γιατροί όπου παρά τις προσπάθειες δεν κατάφεραν να κρατήσουν στη ζωή το δωδεκάχρονο κοριτσάκι.

Η αγωνία των οικείων της για διαπιστωθούν τα ακριβή αίτια του θανάτου της παρατείνεται μέχρι την Δευτέρα που θα διενεργηθεί νεκροτομή από τον ιατροδικαστή Σοφοκλή Σοφοκλέους , αφού δεν δόθηκε άδεια διεξαγωγής της διαδικασίας εντός του Σαββατοκύριακου

 

11:40

Οικογενειακή τραγωδία στη Λευκωσία. Ένα δωδεκάχρονο κοριτσάκι ξεψύχησε μπροστά στα μάτια των γονιών του, λίγη ώρα μετά την μεταφορά του στο Γενικό Νοσοκομείο.

Σύμφωνα με ιατρικές πηγές, το κοριτσάκι δεν αισθανόταν καλά και γύρω στις 23.30 οι γονείς του το μετέφεραν στο Τμήμα Πρώτων Βοηθειών.
Εκεί το κοριτσάκι έχασε τις αισθήσεις του και παρά τις προσπάθειες των γιατρών δεν επανήλθε.

Η οικογένεια διαμένει σε δήμο της μείζωνος Λευκωσίας.

Ακόμα δεν έχουν εξακριβωθεί τα αίτια του χαμού της.

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Στόμα… ερμητικά κλειστό ο Mr Aristo
Οκτώβριος 01, 2014 14:17
Δέκα νεκροί από βομβαρδισμούς στην Ουκρανία
Οκτώβριος 01, 2014 19:16
Κι ας φάμε πρόστιμο…
Οκτώβριος 01, 2014 15:04
Video
Βόλταρε μεθυσμένος και μπήκε στο αντίθετο ρεύμα
Οκτώβριος 01, 2014 12:24
Εθνική Φρουρά με... sixpack!
Οκτώβριος 01, 2014 11:37
Οι ''πορτοκαλί'' εορτασμοί για την Ανεξαρτησία
Οκτώβριος 01, 2014 11:21
Food
ΚΡΙΤΙΚΗ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΩΝ
Η ιδανική περίμετρος της μέσης ανάλογα με το ύψος (πίνακας)
Η συσσώρευση λίπους στην περιοχή της κοιλιάς συνδέεται άμεσα με τον αυξημένο ...
Σεπτέμβριος 30, 2014 14:09
CINEMA
Chef (Από 19 Σεπτεμβρίου)
Μετά από μια παρεξήγηση που παίρνει διαστάσεις «χιονοστιβάδας», ο Καρλ Κάσπερ ...
Σεπτέμβριος 17, 2014 20:56
100.000 αναγνώστες περιμένουν την αγγελία σας
ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΝΤΑΙ
Πατήστε εδώ για να καταχωρήσετε την αγγελία σας
Κόσμος
Κλιμακώνονται οι διαδηλώσεις των φοιτητών στο Χονγκ Κονγκ
01.10.2014 | 21:08
Celebrities
Η Μενεγάκη... και το αγροτικό της!
01.10.2014 | 20:59
Παράξενα
Κολοκύθα - γίγαντας στηv Μ.Βρετανία!
01.10.2014 | 20:37
Celebrities
Νταλάρας: Θα τραγουδήσω για την Κύπρο με τραγούδια του Τόκα
01.10.2014 | 20:29
Κόσμος
Ιαπωνία: Αυξάνεται ο αριθμός των θυμάτων από την έκρηξη του ηφαιστείου
01.10.2014 | 19:59
«Το’ χω απωθημένο να κάνω one night stand»
01.10.2014 | 12:39
Εθνική Φρουρά με... sixpack!
01.10.2014 | 11:37
Ο Δημήτρης είναι εδώ…
01.10.2014 | 12:03
Τα καλλίγραμμα πόδια της «χειρότερης»
01.10.2014 | 16:26
«Καλό μήνα στην ανεξάρτητη Κύπρο»
01.10.2014 | 15:32
Η Μενεγάκη... και το αγροτικό της!
01.10.2014 | 20:59
Νταλάρας: Θα τραγουδήσω για την Κύπρο με τραγούδια του Τόκα
01.10.2014 | 20:29
Νικόλας Ιωαννίδης: «Το 80% του κόσμου με έχει παρεξηγήσει»
01.10.2014 | 17:04
Κολοκύθα - γίγαντας στηv Μ.Βρετανία!
01.10.2014 | 20:37
Ο Κύπριος με το ωραιότερο μουστάκι!
01.10.2014 | 16:38
Η Κλειώ και ο Φόρμπι είναι οι καλύτεροι φίλοι