Έχετε άποψη; Στείλτε μας το άρθρο σας!
ΑΡΧΙΚΗ ΝΕΑ LIFESTYLE ΑΠΟΨΕΙΣ CELEBRITIES ΠΑΡΑΞΕΝΑ 24NEWS TV
Κοινωνία
12χρονο κορίτσι έφυγε ξαφνικά απ ‘τη ζωή (upd)
Μάιος 18, 2013 11:43
Δεν έχουν εξακριβωθεί τα αίτια του χαμού της.

UPD 21:10

Το άτυχο κορίτσι είχε επισκευτεί την Τρίτη ιδιωτικό γιατρό όπου εκεί διαγνώστηκε με φαρυγγίτιδα , της δόθηκε η απαραίτητη φαρμακευτική αγωγή και επέστρεψε σπίτι της.

Τα συμπτώματα της αρρώστιας δεν περιορίστηκαν με την αγωγή, απεναντίας επιδεινώθηκαν με  συμπτώματα αδιαθεσίας και τον πυρετό της χθες βράδυ Παρασκευής να φτάνει τους σαράντα βαθμούς, έτσι ο πατέρας της την μετέφερε στις έντεκα παρά είκοσι στις πρώτες βοήθειες.

Η μικρή έχασε τις αισθήσεις όντος του νοσοκομείου και πριν προλάβουν οι γιατροί να την εξετάσουν ,τότε μεταφέρθηκε στην μονάδα εντατικής θεραπείας και κλήθηκαν εξειδικευμένοι γιατροί όπου παρά τις προσπάθειες δεν κατάφεραν να κρατήσουν στη ζωή το δωδεκάχρονο κοριτσάκι.

Η αγωνία των οικείων της για διαπιστωθούν τα ακριβή αίτια του θανάτου της παρατείνεται μέχρι την Δευτέρα που θα διενεργηθεί νεκροτομή από τον ιατροδικαστή Σοφοκλή Σοφοκλέους , αφού δεν δόθηκε άδεια διεξαγωγής της διαδικασίας εντός του Σαββατοκύριακου

 

11:40

Οικογενειακή τραγωδία στη Λευκωσία. Ένα δωδεκάχρονο κοριτσάκι ξεψύχησε μπροστά στα μάτια των γονιών του, λίγη ώρα μετά την μεταφορά του στο Γενικό Νοσοκομείο.

Σύμφωνα με ιατρικές πηγές, το κοριτσάκι δεν αισθανόταν καλά και γύρω στις 23.30 οι γονείς του το μετέφεραν στο Τμήμα Πρώτων Βοηθειών.
Εκεί το κοριτσάκι έχασε τις αισθήσεις του και παρά τις προσπάθειες των γιατρών δεν επανήλθε.

Η οικογένεια διαμένει σε δήμο της μείζωνος Λευκωσίας.

Ακόμα δεν έχουν εξακριβωθεί τα αίτια του χαμού της.

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Τι «έφαγε»ο διαχειριστής του «Ναού της Αφροδίτης» στις Κεντρικές; Ξύλο!
Οκτώβριος 31, 2014 20:02
Σχολιάστε
Προσοχή: H Cyta καταγγέλλει παραπλάνηση πελατών της από επιτήδειους
Οκτώβριος 31, 2014 18:40
Σχολιάστε
Παραιτήσεις υψηλόβαθμων αξιωματικών της Ε.Φ.
Οκτώβριος 31, 2014 17:37
Σχολιάστε
«Αυξάνεται και πληθύνεται» η Ελληνική
Οκτώβριος 31, 2014 21:41
Σχολιάστε
Χούριγκαν: Εκτός κινδύνου η Τράπεζα Κύπρου
Οκτώβριος 31, 2014 16:42
Σχολιάστε
Κεραυνός χτύπησε άνθρωπο στην Πάφο
Οκτώβριος 31, 2014 15:41
Σχολιάστε
Food
ΚΡΙΤΙΚΗ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΩΝ
Το θαυματουργό λεμόνι!
Οι 8 άγνωστες χρήσεις του λεμονιού που ούτε φαντάζεστε ότι υπάρχουν!
Οκτώβριος 28, 2014 15:42
CINEMA
The Giver (Από 10 Οκτωβρίου)
Βρισκόμαστε σε έναν μελλοντικό ιδεατό κόσμο. Δεν υπάρχουν αντιπαλότητες, ούτε ...
Οκτώβριος 09, 2014 21:11
100.000 αναγνώστες περιμένουν την αγγελία σας
ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΝΤΑΙ
Πατήστε εδώ για να καταχωρήσετε την αγγελία σας
Πολιτική
Ιωνάς: Με προσωπικότητες του ποδοσφαίρου θα καταστείλει τη βία στα γήπεδα
31.10.2014 | 21:55
Κοινωνία
«Αυξάνεται και πληθύνεται» η Ελληνική
31.10.2014 | 21:41
Celebrities
Όταν η Δέσποινα άφησε τον εαυτό της ελεύθερο
31.10.2014 | 20:47
Πολιτική
Ο Μπάιντεν δεσμεύτηκε στον Νίκο για τις τουρκικές προκλήσεις
31.10.2014 | 20:19
Κοινωνία
Τι «έφαγε»ο διαχειριστής του «Ναού της Αφροδίτης» στις Κεντρικές; Ξύλο!
31.10.2014 | 20:02
Και η Hilary Duff σε γυμνές φωτό! (18+)
31.10.2014 | 13:49
Δεν θα πιστεύετε σε ποια Κύπρια ηθοποιό ανήκει αυτό το... σώμα
31.10.2014 | 18:17
Cyr…Αnna δίδυμο φωτιά!
31.10.2014 | 07:56
''Δεν έρχομαι, έλα εσύ''
31.10.2014 | 10:20
Όταν η Δέσποινα άφησε τον εαυτό της ελεύθερο
31.10.2014 | 20:47
Όταν η Δέσποινα άφησε τον εαυτό της ελεύθερο
31.10.2014 | 20:47
Η Κύπρια που ενθουσίασε στο γερμανικό «The Voice»
31.10.2014 | 19:18
Δεν θα πιστεύετε σε ποια Κύπρια ηθοποιό ανήκει αυτό το... σώμα
31.10.2014 | 18:17
Ξενοδοχείο 5 αστέρων για...ΓΑΤΟΥΣ
31.10.2014 | 17:22
Σκύλος ''έδωσε'' το αφεντικό στην Αστυνομία!
31.10.2014 | 14:01
Πήρε στην Αστυνομία για να φάει πίτσα!
31.10.2014 | 15:29
Νέα Lifestyle Απόψεις Celebrities Παράξενα 24News TV