Έχετε άποψη; Στείλτε μας το άρθρο σας!
ΑΡΧΙΚΗ ΝΕΑ LIFESTYLE ΑΠΟΨΕΙΣ CELEBRITIES ΠΑΡΑΞΕΝΑ 24NEWS TV
Κοινωνία
12χρονο κορίτσι έφυγε ξαφνικά απ ‘τη ζωή (upd)
Μάιος 18, 2013 11:43
Δεν έχουν εξακριβωθεί τα αίτια του χαμού της.

UPD 21:10

Το άτυχο κορίτσι είχε επισκευτεί την Τρίτη ιδιωτικό γιατρό όπου εκεί διαγνώστηκε με φαρυγγίτιδα , της δόθηκε η απαραίτητη φαρμακευτική αγωγή και επέστρεψε σπίτι της.

Τα συμπτώματα της αρρώστιας δεν περιορίστηκαν με την αγωγή, απεναντίας επιδεινώθηκαν με  συμπτώματα αδιαθεσίας και τον πυρετό της χθες βράδυ Παρασκευής να φτάνει τους σαράντα βαθμούς, έτσι ο πατέρας της την μετέφερε στις έντεκα παρά είκοσι στις πρώτες βοήθειες.

Η μικρή έχασε τις αισθήσεις όντος του νοσοκομείου και πριν προλάβουν οι γιατροί να την εξετάσουν ,τότε μεταφέρθηκε στην μονάδα εντατικής θεραπείας και κλήθηκαν εξειδικευμένοι γιατροί όπου παρά τις προσπάθειες δεν κατάφεραν να κρατήσουν στη ζωή το δωδεκάχρονο κοριτσάκι.

Η αγωνία των οικείων της για διαπιστωθούν τα ακριβή αίτια του θανάτου της παρατείνεται μέχρι την Δευτέρα που θα διενεργηθεί νεκροτομή από τον ιατροδικαστή Σοφοκλή Σοφοκλέους , αφού δεν δόθηκε άδεια διεξαγωγής της διαδικασίας εντός του Σαββατοκύριακου

 

11:40

Οικογενειακή τραγωδία στη Λευκωσία. Ένα δωδεκάχρονο κοριτσάκι ξεψύχησε μπροστά στα μάτια των γονιών του, λίγη ώρα μετά την μεταφορά του στο Γενικό Νοσοκομείο.

Σύμφωνα με ιατρικές πηγές, το κοριτσάκι δεν αισθανόταν καλά και γύρω στις 23.30 οι γονείς του το μετέφεραν στο Τμήμα Πρώτων Βοηθειών.
Εκεί το κοριτσάκι έχασε τις αισθήσεις του και παρά τις προσπάθειες των γιατρών δεν επανήλθε.

Η οικογένεια διαμένει σε δήμο της μείζωνος Λευκωσίας.

Ακόμα δεν έχουν εξακριβωθεί τα αίτια του χαμού της.

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Την πλήρωσε η σύζυγος!
Σεπτέμβριος 03, 2014 07:13
Σνόμπαραν το ΕΕΕ οι συνταξιούχοι
Σεπτέμβριος 03, 2014 09:35
Εκλεκτοί χρυσοχέρηδες στη Λεμεσό!
Σεπτέμβριος 03, 2014 09:12
Τα ακίνητα πέφτουν, μαζί τους και τα στεγαστικά
Σεπτέμβριος 03, 2014 08:47
Ο 7ος πλουσιότερος Ευρωπαίος... Κύπριος
Σεπτέμβριος 02, 2014 16:07
Χωρίς ''παρατράγουδα'' η νέα σχολική χρονιά
Σεπτέμβριος 02, 2014 16:19
Food
ΚΡΙΤΙΚΗ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΩΝ
Οι 10 τροφές που μας γερνούν γρηγορότερα!
«Δεινόν τό γῆρας, οὐ γάρ ἔρχεται μόνον»...
Αύγουστος 13, 2014 11:57
CINEMA
DAWN OF THE PLANET OF THE APES (Από 18 Ιουλίου)
Ένα συνεχώς αυξανόμενο έθνος γενετικά εξελιγμένων πιθήκων, με επικεφαλής τον ...
Ιούλιος 15, 2014 20:46
100.000 αναγνώστες περιμένουν την αγγελία σας
ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΝΤΑΙ
ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Πατήστε εδώ για να καταχωρήσετε την αγγελία σας
Κοινωνία
Σνόμπαραν το ΕΕΕ οι συνταξιούχοι
03.09.2014 | 09:35
Κοινωνία
Εκλεκτοί χρυσοχέρηδες στη Λεμεσό!
03.09.2014 | 09:12
Κόσμος
Το ΝΑΤΟ στη νέα τάξη πραγμάτων
03.09.2014 | 09:03
Κοινωνία
Τα ακίνητα πέφτουν, μαζί τους και τα στεγαστικά
03.09.2014 | 08:47
Παράξενα
Ας αναλάβει ο Χριστός πλέον!
03.09.2014 | 08:14
Μια ελληνοτουρκική φιλία
03.09.2014 | 07:47
Την πλήρωσε η σύζυγος!
03.09.2014 | 07:13
''Τίτλοι τέλους'' για Χουάν Κάρλος και Σοφία;
03.09.2014 | 01:07
Στα κρατητήρια πάλι ο Τζάστιν Μπίμπερ
03.09.2014 | 00:30
Ας αναλάβει ο Χριστός πλέον!
03.09.2014 | 08:14
Μια ελληνοτουρκική φιλία
03.09.2014 | 07:47
Χρ. Τορναρίτης: «Μετά από 21 χρόνια γάμου, η γυναίκα μου ήθελε να βγάλω μία άλλη γυναίκα έξω για δείπνο»
02.09.2014 | 21:43
Χριστιάνα Αριστοτέλους: Με Ρέμο και Βίσση στο κέντρο της Λευκωσίας
02.09.2014 | 20:41
Ας αναλάβει ο Χριστός πλέον!
03.09.2014 | 08:14
Τσι-Μπάτμαν...ο προστάτης του καλού από την Ιαπωνία (Videο)
02.09.2014 | 22:51
«Ωχ Παναγία μου, ωχ Παναγία μου και Χριστέ μου»